גולד המכללה הכלכלית בע"מ
הרצאות, סדנאות , קורסים , ספרים וקלטות בנושאי כלכלה ומשפט
רח’ יוחנן הסנדלר 15, חיפה | טלפון: 04-8110007 | goldcollege@gmail.com | gold-c.co.il

איך יוצאים מהמינוס בבנק

איך לצאת מהמינוס בבנק

רוב האנשים שפונים למומחה לכלכלת המשפחה  יודעים את הדרך שבה יש לללכת כדי לחסל את האוברדראפט, (המינוס בבנק ) הם לא מבינים את הכיוון שבו יש לפעול, ואת הפעולות שצריך לעשות כדי להיחלץ – והתוצאה: אוברדראפט וחובות, כאב, מצוקה ואובדן גדול, במשך שנים רבות!

כדי לצאת מהמינוס בבנק  יש לפעול בכמה שלבים

השלב הראשון הוא קבלת החלטת שאנו יוצאים מהמינוס בבנק !

לאחר קבלת החלטה כזו עשיתם כבר כ50% מהדרך. יש גם להצהיר על ההחלטה בפני האנשים הקרובים לכם ולא לשמור את ההחלטה בבטן.

לאחר מכן יש לעשות רשימה מסודרת של כל ההכנסות של המשפחה. חשוב לדאוג שההכנסות יהיו מגובות במסמכים ולא יתבססו על השארות בלבד.

השלב  הבא הוא רישום כל ההוצאות החודשיות . כדי לצאת מהמינוס בבנק יש צורך לקבל את הדוחות של כרטיסי האשראי , את דפי חשבון הבנק ואת ספיחי הצ'קים.

השלב הבא ליציאה המינוס בבנק היא להשוות את ההוצאות החודשיות להכנסות החודשיות. כדי לצאת מהמינוס בבנק יש לוודא שההוצאות החודשיות קטנות מההכנסות החודשיות.

אם ההוצאה החודשית גבוהה מההכנסה החודשית לא תצליחו לצאת מהמינוס בבנק ויש לפעול בשתי חזיתות: מצד אחד לנסות להקטין את ההוצאות – יש לעבור הוצאה אחר הוצאה ולנסות להקטין אותה. במקביל יש לנסות למצוא מקורות הכנסה חדשים ו/או נוספים.

מקורות הכנסה נוספים הם לאו דווקא למצוא משרה נוספת או לעבוד שעות נוספות. במקרים רבים ניתן למצוא מקורות שעשויים להכניס כסף נוסף לרבות תאונות דרכים ישנות שטרם הוגשה בגינם תביעה.

איפה אנחנו?

הנחיות הגעה

מכיוון צפון, נהריה או הקריות

מרחק נסיעה של כ-4 דקות מלב המפרץ, וכ-9 דקות הליכה.
פונים שמאלה ברמזור אחרי קניון לב המפרץ לרח' האשלג, ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

מכיוון דרום או הצ'ק פוסט

מרחק נסיעה של כ-6 דקות מהצ'ק פוסט, כ-18 דקות הליכה מהצ'ק פוסט.
נוסעים ישר לכיוון צפון, הקריות או נהריה, עוברים את הצומת המרכזית שהיא ההצטלבות של דרך העמקים ושדרות ההסתדרות, ומיד אחרי כ-200 מ' מצומת זו פונים ימינה ברח' האשלג. ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

יוחנן הסנדלר 15, ת.ד. 25267, חיפה 31251