גולד המכללה הכלכלית בע"מ
הרצאות, סדנאות , קורסים , ספרים וקלטות בנושאי כלכלה ומשפט
רח’ יוחנן הסנדלר 15, חיפה | טלפון: 04-8110007 | goldcollege@gmail.com | gold-c.co.il

יעקב גוטמן

י

 

יעקב גוטמן הוא מרצה, יועץ ומומחה לתקשורת מגה אפקטיבית באמצעות שיטת "צבעי התקשורת". הוא המוציא לאור של הספר "לדבר בשפת הצבעים" ושל המארז לתקשורת אפקטיבית "מופע הצבעים הגדול" אשר נרכש על ידי אלפי בני אדם בישראל.

 יעקב מעביר סדנאות וכנסים בנושא תקשורת המבוססים על שיטת צבעי התקשורת השונים ועוסק בפיתוח וביצירת מוצרי מידע העוזרים לאנשים רבים לחיות חיים טובים יותר וליהנות מהידע הייחודי שלו.

 יעקב הוא מומחה למכירת מוצרים פיזיים ומיתוגם באמצעות חנויות אינטרנטיות הקיימות ברחבי הרשת.

בימים אלה יעקב עוסק בפיתוח וביצירת מערכי שיעור והדרכה כדי לאפשר למאות אלפי אנשים בישראל ללמוד מהידע הייחודי שלו. המטרה של יעקב היא לעזור לאנשים רבים ליצור לעצמם הכנסה נוספת מהבית ולחיות ברווחה כלכלית ממכירת מוצרים פיזיים על גבי חנויות אינטרנטיות מובילות בעולם.

 ב- 15 השנים האחרונות יעקב השקיע אלפי שעות ועשרות אלפי דולרים בקורסים וסדנות בארץ ובעולם בנושאי העצמה אישית, חשיבה חיובי, מנהיגות ותקשורת בין אנשים.

 יעקב הוא יזם סדרתי, בעבר היה בעלים של: חנויות למוצרי תינוקות, רהיטים, נגריות ורשת מטבחי יבוא מאיטליה.

איפה אנחנו?

הנחיות הגעה

מכיוון צפון, נהריה או הקריות

מרחק נסיעה של כ-4 דקות מלב המפרץ, וכ-9 דקות הליכה.
פונים שמאלה ברמזור אחרי קניון לב המפרץ לרח' האשלג, ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

מכיוון דרום או הצ'ק פוסט

מרחק נסיעה של כ-6 דקות מהצ'ק פוסט, כ-18 דקות הליכה מהצ'ק פוסט.
נוסעים ישר לכיוון צפון, הקריות או נהריה, עוברים את הצומת המרכזית שהיא ההצטלבות של דרך העמקים ושדרות ההסתדרות, ומיד אחרי כ-200 מ' מצומת זו פונים ימינה ברח' האשלג. ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

יוחנן הסנדלר 15, ת.ד. 25267, חיפה 31251