גולד המכללה הכלכלית בע"מ
הרצאות, סדנאות , קורסים , ספרים וקלטות בנושאי כלכלה ומשפט
רח’ יוחנן הסנדלר 15, חיפה | טלפון: 04-8110007 | goldcollege@gmail.com | gold-c.co.il

עורך דין גיל גולדרייך

עורך דין גיל גולדרייך זכה בתביעה בה הוכח קשר סיבתי בין מחלת טרשת נפוצה ובין תאונת דרכים 

עורך דין  ונוטריון גיל גולדרייך זכה בתביעה נזקי גוף מסובכת שמקורה בתאונת דרכים. מדובר באישה שהייתה מעורבת בתאונת דרכים בנאלית  אך לאחר כחודשיים החלו להתעורר אצלה סימנים של מחלת הטרשת הנפוצה. עורך דין גיל גולדרייך טען  בכתב התביעה, שמקור הטרשת הנפוצההוא בנזקי הגוף כתוצאה מתאונת הדרכים.  חברת הביטוח כמובן שהתנגדה לגישה זו והציעה  בשלב הראשון לסיים את התביעה בסכום על סך של 5000 ש"ח בגין כאב וסבל בסיסי  שנגרמ לתובעת כתוצאה מתאונת הדרכים. לאחר מאבק משפטי ממושך  מונה מומחה רפואי אשר פסק כי לא ניתן לשלול כי מקור מחלת הטרשת הנפוצה  הוא בתאונת הדרכים ועל כן נאלצה חברת הביטוח לשלם פיצויים בסך של 1250,000 ש"ח . בתוספת שכר טרחת עורך דין.

יש לציין שמדובר היה בתאונת דרכים קלה באופן יחסי אך למרות זאת נקבע על ידי המומחה שהיא זו שגרמה להתפרצות מחלת הטרשת הנפוצה. יש להוסיף שקביעתו של המומחה לא הייתה חד משמעית אך על פי הפסיקה הרווחת היום בבתי המשפט בישראל, אם המומחה הניאטרלי קובע כי לא ניתן לשלול קשר סיבתי בין מחלה מסוימת לבית התאונה הרי שבתי המשפט פועלים בשיטה המקלה, קרי לטובת התובע ונותנים לו להינות מהספק שמדובר במחלה שנובעת כתוצאה מהתאונה. רק אם המומחה הניאטרלי היה קובע באופן חד משמעי שאין כל סיכוי לקשר סיבתי בין מחלת הטרשת הנפוצה ובין תאונת הדרכים, עמדתו של עורך דין גיל גולדרייך לא הייתה מתקבלת.

איפה אנחנו?

הנחיות הגעה

מכיוון צפון, נהריה או הקריות

מרחק נסיעה של כ-4 דקות מלב המפרץ, וכ-9 דקות הליכה.
פונים שמאלה ברמזור אחרי קניון לב המפרץ לרח' האשלג, ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

מכיוון דרום או הצ'ק פוסט

מרחק נסיעה של כ-6 דקות מהצ'ק פוסט, כ-18 דקות הליכה מהצ'ק פוסט.
נוסעים ישר לכיוון צפון, הקריות או נהריה, עוברים את הצומת המרכזית שהיא ההצטלבות של דרך העמקים ושדרות ההסתדרות, ומיד אחרי כ-200 מ' מצומת זו פונים ימינה ברח' האשלג. ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

יוחנן הסנדלר 15, ת.ד. 25267, חיפה 31251