גולד המכללה הכלכלית בע"מ
הרצאות, סדנאות , קורסים , ספרים וקלטות בנושאי כלכלה ומשפט
רח’ יוחנן הסנדלר 15, חיפה | טלפון: 04-8110007 | goldcollege@gmail.com | gold-c.co.il

ספר בתאונות דרכים

ספר בנושא – זכויות נפגעי תאונות דרכים 

מדובר בספר המיועד לנפגעי תאונות דרכים שהוא למעשה ספר לתאונות דרכים. הספר  מיועד לסייע לך בהכרת הזכויות המוקנות לנפגעים בתאונות דרכים על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים התשל"ה 1976. ולמעשה הספר מיועד כדי ללמד את הקורא מה לעשות לאחר תאונת דרכים והוא למעשה מהווה תמצית מעשית של זכויות נפגעי תאונות דרכים

המחבר של הספר הוא גיל גולדרייך, עורך דין שמתמחה בתחום נזקי הגוף ובעקר הוא מוכר כעורך דין לתאונות דרכים. עו"ד גיל גולדרייך משתף אותך בספר זה בניסיונו הרב שאותו צבר במשך עשרות שנים בניהול אלפי תיקי תאונות דרכים הן במסגרת בתי המשפט בישראל והן במסגרת משא ומתן עם חברות הביטוח מחוץ לכותלי בית המשפט.  בספר זה  עו"ד גולדרייך מסביר ומנתח באופן ברור ומהנה את היסודות ואת עקרונות היסוד (לצד כמה טיפים לא מבוטלים) להתנהגות מומלצת לנפגעים בתאונות דרכים. נפגעי תאונות דרכים רבים הצליחו למכסם את הפיצויים שקיבלו מחברת הביטוח בזכות קריאת ספר זה. עו"ד גולדרייך  הוא עורך דין בעל משרד עצמאי, אשר כאמור עוסק מזה עשרות שנים בתחום נזקי הגוף ובעקר בתביעות פיצויים של נפגעי תאונות דרכים. עו"ד גולדרייך מייצג אך ורק אנשים פרטיים שנפגעו בתאונות הוא אינו מייצג חברות ביטוח וזאת על מנת למנוע ניגוד אנטרסים. כאמור לעו"ד גולדרייך  ניסיון עשיר בניהול תיקים בנזקי גוף. עו"ד גולדרייך מנהל את הפורום לנפגעי תאונות דרכים באתר www.gil-law.co.il.  וכן את הפורום המשפטי לנזקי גוף בארגון אחווה – איגוד רב תחומי לאנשים עם מוגבלויות. עו"ד גולדרייך משמש כמרצה במכללות ואוניברסיטאות שונות ברחבי הארץ כגון המכללה למנהל, אוניברסיטת חיפה, המרכז לטיפוח יזמות ועוד.

ברצוננו להדגיש שספר זה אינו מיועד לשמש ככלי ייעוץ בלעדי לנפגעים בתאונות דרכים ואינו בא להחליף ייעוץ אישי ושוטף הניתן על ידי עורך דין לתאונות דרכים. ספר זה משמש כעזר בלבד לאדם המעוניין לדעת יותר על נזקי גוף שנגרמים כתוצאה מתאונות דרכים.

יש להדגיש שספר זה עוסק בעקרונות ובכללי התנהגות מומלצים במקרה של פציעות בתאונות דרכים. הכללים אמנם מתאימים למרבית הנפגעים, אך יתכן בהחלט שעבור כל נפגע הכללים משתנים מעט. אם פרט מסוים שנכתב בספר סותר את מה שהומלץ לנפגע על ידי עורך דין מנוסה לתאונות דרכים, יש לזכור שהמלצותיו של עורך דין לתאונות דרכים אמורות להיות מדויקות יותר. עורך דין מנוסה לתאונות דרכים מתאים את המלצותיו לכל נפגע באופן אישי, וכמובן הוא מעודכן יותר ממועד כתיבת שורות אלו. במקרה של אי הבנה או סתירה לכאורה, בין הנאמר בספר זה לבין הנאמר בהתייעצות עם עורך דין לתאונות דרכים, יש להעדיף את גרסתו ו/או המלצתו של עורך דין לנזקי גוף.

 

 

 

 

מאמרים נוספים:

ספר בתאונות דרכים , ספרים בתאונות דרכים , ספר לנפגעי תאונות דרכים, זכויות נפגעי תאונות דרכים, ספרים בתאונות דרכים, ספר הדרכה בתאונות דרכים, ספר לזכויות נפגעי תאונות דרכים, ספר לזכויות נפגעים בתאונות דרכים, ספרים לנפגעי תאונות דרכים,

איפה אנחנו?

הנחיות הגעה

מכיוון צפון, נהריה או הקריות

מרחק נסיעה של כ-4 דקות מלב המפרץ, וכ-9 דקות הליכה.
פונים שמאלה ברמזור אחרי קניון לב המפרץ לרח' האשלג, ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

מכיוון דרום או הצ'ק פוסט

מרחק נסיעה של כ-6 דקות מהצ'ק פוסט, כ-18 דקות הליכה מהצ'ק פוסט.
נוסעים ישר לכיוון צפון, הקריות או נהריה, עוברים את הצומת המרכזית שהיא ההצטלבות של דרך העמקים ושדרות ההסתדרות, ומיד אחרי כ-200 מ' מצומת זו פונים ימינה ברח' האשלג. ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

יוחנן הסנדלר 15, ת.ד. 25267, חיפה 31251